کاملترین فایل(تحقیق درباره پورت موازي و استفاده از آن در پروژه‌ها)

تحقیق درباره پورت موازي و استفاده از آن در پروژه‌ها|1777611|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان تحقیق درباره پورت موازي و استفاده از آن در پروژه‌هاآماده دریافت می باشد .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

پورت موازي يك سيستم كامپيوتر راهي جهت كنترل پروژه‌هاي سخت‌افزاري مي باشد. در اين فصل با بررسي انواع پورت‌هاي موازي، نحوه استفاده از اين پورت را به عنوان نمونه در چندپروژه خواهيم آورد. نحوه برنامه‌ريزي پورت‌هاي موازي و استفاده از وقفه‌ها در كنترل پورت‌ها را نيز مورد بررسي قرار مي دهيم.

دراين فصل سعي خواهيم كرد با بررسي پورت موازي يا چاپگرها،نحوۀ استفاده از آن در پروژه‌ها و كنترل ابزارهاي خروجي و ورودي و ديجيتال يا آنالوگ با آن را بررسي نماييم. گر چه اين فصل چندان ارتباطي با اسلات‌هاي توسعه ندارد ولي نحوۀ استفاده از يك يا چند آدرس را در پروژه‌هاي سخت‌‌‌‌‌افزاري نشان خواهد داد كه براي طراحان كارتهاي جانبي خارج از اسلات‌ها كه جديدا نيز زياد شده است بسيار مفيد خواهد بود.

1-11 پين‌هاي اينترفيس چاپگر سنترونيكس

پورت‌ موازي به عنوان اينترفيس استاندارد چاپگرها در سيستمهاي 8680 تعريف و استفاده مي‌شود. اين مشابه استاندارد چاپگر اپسيون Fx-100 مي‌باشد. اين پورت داراي 26 پين بوده كه تعداد زيادي سيگنال زمين در آن جهت جلوگيري از تداخل نويز در نظر گرفته شده است. اين 36 پايه را مي‌توان در 4 گروه به صورت زير تقسيم‌بندي نمود:

  • خطوط اطلاعات كه اطلاعات را از سيستم به چاپگر منتقل مي‌نمايد.
  • سيگنالهاي حالت چاپگر. اين سيگنالهاي حالت چاپگر را در هر لحظه نشان مي‌دهند.
  • سيگنالهاي كنترل چاپگر. اين سيگنالها به چاپگر مي‌گويد كه چه عملي بايد انجام دهد.
  • سيگنالهاي زمين. اين سيگنالها جهت برگشت زمين هر كدام از خطوط اطلاعات و يا سيگنالهاي حالت و كنترل مورد استفاده قرار مي‌گيرد.    مطالب دیگر:
    📜پرسش نامه بطالت سازمانی📜پرسشنامه برای تحقیق ارزیابی عملکرد کارکنان📜پرسش نامه دانش📜پرسش نامه عوامل موثر بر استقرار تجارت الکترونیک📜پرسشنامه نوآوری📜پرسش نامه میزان فرسودگی شغلی📜پرسش نامه سرمایه انسانی📜پرسش نامه هوش سیاسی و عاطفی📜پرسش نامه اصول اخلاقی بر تعهد شغلی و رضایتمندی کارکنان📜پرسشنامه سنجش اعتماد اجتماعی📜تحقیق آللوپاتی گیاهان📜تحقیق امضای دیجیتالی📜تحقیق امنیت لینوکس📜تحقیق آنچه از جوشکاری باید بدانیم📜تحقیق انواع سنسورها - سری 2📜تحقیق انواع شبكه ها📜تحقیق اهمیت نماز در دنیا و آخرت📜تحقیق آهن و فواید آن📜تحقیق بررسی رابطه جمعیت و توسعه اقتصادی📜تحقیق برق و بدن انسان📜تحقیق موتورهای اینورتر و بهینه سازی مصرف انرژی در الکتروموتورهای صنعتی📜تحقیق موتورهای جت📜تحقیق بورس و سرمایه گذاری📜تحقیق تابلو برق📜تحقیق تاریخچه ساخت فیبر نوری