کاملترین فایل(پاورپوینت ژئومورفولوژي و آمايش روستايي)

پاورپوینت ژئومورفولوژي و آمايش روستايي|31020328|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت ژئومورفولوژي و آمايش روستاييآماده دریافت می باشد .

دانلود پاورپوینت با موضوع ژئومورفولوژي و آمايش روستايي دارای 52 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 52 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :ژئومورفولوژي و آمايش روستايي


اهميت واحدهاي ژئورمورفولوژيك و توپوگرافيك در برنامه ريزي روستايي
الف ) واحدهاي عمده ناهمواري ومقرر روستا
در رابطه با نقش ناهمواري هاي كلا مي توان سه تيپ روستا را از هم تفكيك نمود.

الف – 1 – روستاهاي كوهستاني :
سطوح كوهستاني عمدتاً به دليل نقش امنيتي خود به تصرف برخي از سكونتگاههاي روستايي در آمده اند. يك چنين روستاهايي يا در دامنه ها و سينه كوهستانها ظهور يافته اند (مانند روستاي الياتو در حوالي فريمان) ، و يا در ميان چاله ها و امتداد دره هاي تنگ و محصور كوهستاني شكل گرفته اند (مانند روستاهاي گليان – حصار در جنوب شيروان).

الف-2 ) روستاهاي پايكوهي
يكي از مسايل و مخاطرات ژئومورفولوژيك مهم در اين مناطق سيل مي باشد. در واقع مخروط افكنه ها به واسطه داشتن مواد حاصلخيز و آب نسبتاً كافي توجه زارعان رابه خود جلب مي كند و به اين ترتيب زمين هاي آنها مورد استفاده وسيع روستاييان قرا رمي گيرند، و قصبات بسياري نيز برروي آنها گسترش مي يابند.


مطالب دیگر:
📂آشنایی با سیستم های امنیتی دیواره آتش📂آشنایی با سیستم های حرارت مرکزی📂آشنایی با صحیفه سجادیه📂آشنایی با قوانین و مقررات مالی و محاسباتی📂آشنایی با کلیات حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی📂آشنایی با گاز طبیعی و روش قیمتگذاری آن 1📂آشنایی با مدل تعالي سازماني EFQM📂آشنایی با مفاهیم نظام مدیریت انرژی برمبنای استاندارد📂آشنایی باکشور سوئد📂آشنائی با مدل ها وکاربردهای بودجه بندی نوین📂آشنايي با دامپروري ايران📂آشنائي با تحول در نظام اداري📂آشنايي با متدلوژي ارزيابي و انتخاب راه‌حل و نظارت بر پياده سازيERP📂آشنايي با معماري اسلامي📂آشنايي با مفاهيم و نحوه اجراي گمبا کایزن📂آشنايي مسؤولان دفاتر با اصول و مهارتهاي لازمه📂آفت وهرپس و تشخیص افتراقی و درمان📂آلودگي صوتي و نويز در خودرو ها📂آماده سازی برای القاء بیهوشی📂آموزش اذان و اقامه📂آموزش الكترونيكي و مجازي📂آموزش بیمه های آتش سوزی📂آموزش روش های جمع اوری اخبار📂آموزش روشهای جمع آوری اخبار📂آموزش طراحی pcb با استفاده ازپروتئوس