کاملترین فایل(احداث باغ زيتون)

احداث باغ زيتون|31022427|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان احداث باغ زيتونآماده دریافت می باشد .

تحقیق کامل
دارای 7 صفحه و با فرمت word و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ و کنفرانس می باشد.

فرمت فایل:
word و قابل ویرایش
تعداد صفحات
: 7 صفحه
آماده:
برای ارائه ، چاپ و کنفرانس میباشد

قسمتی از متن تحقیق::

مقدمه
رشد نسبي جمعيت تقاضا براي تهيه مواد غذايي و ساير نيازهاي جمعيت را افزايش مي دهد . متولي تامين نيازهاي غذايي و بخشي از اقتصاد خانواده ها و يا جامعه بخش كشاورزي است .
با محدود بودن اراضي زراعي توسعه كشاورزي در اراضي منابع طبيعي و ملي را افزايش مي دهد بنابراين فشار در بخش كشاورزي به روش منبع طبيعي سنگين مي نمايد . منطقي است كه از منابع طبيعي خدادادي و استعدادهاي بالقوه آن در جهت افزايش توليد و اشتغال زايي در جامعه استفاده گردد تا ظمن حفاظت از خاك و آب از فرسايش خاك جلوگيري نمود .
وزارت كشاورزي و منابع طبيعي و جهاد سازندگي مردم و علاقه مندان در امر طرح طوبي را استعانت و ياري مي نمايند تا در حهت توسعه پايسداري در جامعه و كشور با پشتيباني مالي و فني گامي مثبت در احداث باغات بر حسب شرايط و استعدادهاي موجود در هر منطقه برداشت شود . بنابراين اين طرح در منطقه مورد نظر مي تواند ظمن توليد انبوه براي نياز منظقه و صدور به خارج جهت ازر آوري در اشتغال زايي و جلوگيري از مهاجرت افراد تاثير به سزايي داشته باشد . و از طرف ديگر مديريت صحيح و اصولي بر طبيعت اعمال مي گردد .


مطالب دیگر:
📒پاورپوینت خلاصه کتاب بازاريابي و مديريت بازار تالیف حسن الوداري📒پاورپوینت فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP)📒پاورپوینت خلاصه کتاب اقتصاد خرد تالیف دکتر جمشید پژویان📒پاورپوینت مفاهیمی جدید در سازمان ها📒پاورپوینت تجزیه و تحلیل سیستم اندازه گیری (msa)📒پاورپوینت ماشین دایکست سروو با قابلیت صرفه جویی در انرژی محصول شرکت ایزومی📒پاورپوینت مستندسازی📒پاورپوینت مدیریت ناول و تنظیمات مربوطه در سیستم های عامل Dos Windows98 Windows XP📒پاورپوینت مدیریت کیفیت (QM)📒پاورپوینت مدیریت علف های هرز گندم📒پاورپوینت بررسی فن آوری های قرن 21📒پاورپوینت امضای دیجیتال، فن آوری نوین امنیت اطلاعات در فرآیندهای کسب و کار📒پاورپوینت آشنایی با تکنولوژی فيبر نوری📒پاورپوینت روان شناسي مديريت استراتژيك📒پاورپوینت نظام ساماندهی و آراستگی محیط کار (5S)📒پاورپوینت اختلالات هیپرتانسیو حاملگی📒پاورپوینت و تحقیق نظارت بر عملكرد مديران📒پاورپوینت و تحقیق مديريت توليد انگيزه، مدیریت کار و زمان و مدیریت خلاقیت📒پاورپوینت خلاصه کتاب مديريت پوياي سازمان تالیف دكتر ناصر فقهي فرهمند (از صفحه 342 تا آخر)📒پاورپوینت كتاب اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن تالیف حجت‌ الاسلام دكتر ولي‌ الله نقي‌پورفر📒پاورپوینت خلاصه کتاب مديريت منابع انساني تالیف سيدحسين ابطحي📒پاورپوینت خلاصه کتاب اصول حسابداري 2 تالیف يحيي حساس يگانه📒پاورپوینت خلاصه کتاب تئوري و طراحي ساختار تالیف ريچارد ال‌ دفت ترجمه اعرابي و پارساييان📒پاورپوینت مديريت تحول📒پاورپوینت خلاصه کتاب مديريت تعاوني‌ ها تالیف محمد شكيبا مقدم