کاملترین فایل(تحقیق در مورد كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي – بهداشتي)

تحقیق در مورد كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي – بهداشتي|39016451|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان تحقیق در مورد كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي – بهداشتيآماده دریافت می باشد .

قسمتی از متن:
شركت توليد‌دارو
در سال 1334 كارخانه توليد دارو در زميني به مساحت حدود 78 هزار مترمربع زيربنا، با سرمايه‌اي معادل 20 ميليون ريال در جنوب فرودگاه مهرآباد ساخته شد. پس‌از نصب ماشين‌آلات مورد نياز و صدور پروانه‌اي تأسيس و بهره‌برداري، قرار گرفت و در ارديبهشت ماه سال 1337 رسما افتتاح شد. فعاليت كارخانه ابتدا با 50 كارگر، كارمند و تكنسين و دكتر داروساز به‌ تهيه25 قلم محصولات به صورت آمپول پني‌سيلين، قطره و سوسپانسيون و چند قلم ديگر از فرآورده هاي بهداشتي اشتغال داشتند، آغاز شد.

گسترش فعاليت
دو سال پس از بهره‌برداري از كارخانه با توجه به توليد مقدار بيشتري از محصولات دارويي و به منظور جلوگيري از آلودگي آنها در جريان واحد ايجاد تخصص و رعايت استانداردهاي بين‌المللي در امر داروسازي به واحد آرايشي و بهداشتي اين شركت از واحد دارويي آن جدا شدو در همين هنگام با انعقاد قراردادهايي با شركت‌هاي بين‌المللي مانند اينگرااينگهم آلمان كه از تشكيلات تحقيقاتي وسيعي برخوردار و همچنين از بنيان‌گذاران صنعت نوين داروسازي در اروپا به شمار مي‌آيد، توليد دارو و فعاليت وسيع خود را آغاز كرد. به اين ترتيب شركت با تهيه فرآورده‌اي جديد قلبي، عروقي، آنتي‌اسپاسموديك چهار هاضمه‌اي به صورت دراژه، آمپول، شياف و عرضه آنها به جامعه پزشكي و استفاده بيماران از انها توانست به موفقيت‌هاي شايان دست يابد.


مطالب دیگر:
📎بیشعوری📎خودت باش دختر📎سللام دوستان📎دختر کشیش📎چشمهایش📎دانلود سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد | 9 سابلیمینال قدرتمند + کتاب مجموعه جملات تاکیدی افزایش پول و ثروت📎مقاله ترجمه شده پذیرش استانداردهای حسابداری بخش عمومی بین‌المللی (IPSAS) و گزارش مالی دولتی در نیجریه📎مقاله ترجمه شده پژوهشی در زمینه هزینه بر مبنای فعالیت📎شرکت آیاز | AyazCompany📎درامد1.5میلیونی صد در صد تضمینی و تست شده📎اکسس پیشرفته📎دانلود کتاب عشق شیرین PDF📎پکیج کتاب های گنج یابی(۳)📎گنج نامه مخزن الدفین(تیموری)📎کسب درامد میلیونی روزانه📎دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 32۴ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم خرداد 1399📎دانلود فایل فلش فارسی j500fn📎نرم افزار حسابداری و انبارداری حرفه ای تحت اکسل 2019📎چگونگی بالا بردن سطح سلامت روان در دانش آموزان و کاهش استرس در آنها📎اقدام پژوهی چگونه توانستم ترس و اضطراب را در دانش آموز پایه اول را برطرف سازم؟📎دانلود فایل فلش تبلت چینی t739 mainboard v2 2 jtx📎دوره کاربردی آموزش کرک اکانت PSN (مقدماتی تا پیشرفته)📎دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 32۵ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم خرداد 1399📎قالب HTML سایت دلیر هاست📎دانلود سورس ربات تلگرام (پک75 تایی)