کاملترین فایل(تحقیق در مورد پرورش زيتون)

تحقیق در مورد پرورش زيتون|39016808|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان تحقیق در مورد پرورش زيتونآماده دریافت می باشد .

قسمتی از متن:
آيا تفاوتي در روغن هاي زيتون وجود دارد ؟
روغن هاي زيتون مختلفي وجود دارد . بي بو ، داراي بو، تصفيه شده و خالص – روغن هائي كه دود زيادي توليد نمي كند براي پخت و پز مناسب نزند . روغن هاي زيتون بي بو براي كسانيكه تازه خوردن روغن زيتون را شروع كرده اند بهتر است ، روغن زيتون در درجه 46 دورد مي كند بهتر است براي استفاده از روغن زيتون آنرا خالص استفاده نمائيم و از بكار بردن جعفري و سير براي مزه دار كردن آن استفاده نكنند زيرا اين كار باعث ايجادسم boTulism (بوتوليسم ) ميشود .
روغن زيتون بكر (طبيعي ) يا ExtRA-VIRGIN-OliVE-Oil
اين روغن زيتون سالم و تازه بدست مي آيد و كيفيت آن بسيار مطلوب وبهاء آن خيلي گرانتر از روغنهاي زيتون با تصفيه شيميائي است و مردم ژاپن و امريكا و كانادا و اروپا توجه خاصي به مصرف اين نوع روغن دارند و بهاء آن كيلوئي 15 دلار درخارج بفروش ميرسد . روغن زيتون از چربيهاي اشباع نشده تشكيل شده و مصرف آن باعث كم شدن كلسترول به (L.D.L ) و افزايش كلسترول خوب (H.D.L ) مي شود . و همچنين مصرف روغن زيتون بكر فشار خون را پائين آورده و ناراحتي هاي قلبي را كاهش مي دهد مخصوصا به جلوگيري از تنگي عروق كمك مي كند و نيز جلوگيري از توسعه سرطان سينه در خانمها در روغن زيتون بكر ماده اي بنام Poly PHENoLs وجود دارد كه استفاده از آن باعث رفع ناراحتي هاي پوستي و آفتابزدگي بدن ميشود ماده اي بنام AmtioxiDANT-FoLPHENOLS درروغن زيتون بكر (طبيعي ) موجود است و در ساير دانه هاي روغني كمتر ديده ميشود و باعث پائين آمدن فشار خون و جلوگيري از خطرات و ناراحتي هاي قلبي مي گردد.


مطالب دیگر:
برنامه نمایش معكوس عدد با نشان دادن گام به گام، در سی شارپبرنامه نمایش ميانگين، تعداد، ماكسيمم و مينيمم اعداد، در سی شارپبرنامه نمایش اطلاعات درايوها، در سی شارپبرنامه نمایش آي پي سيستم كاربر، در سی شارپپاورپوینت آتشبرنامه نمایش تعداد عناصر وارد شده و شماره ايندكس اضافه شده، در سی شارپبرنامه انجام Restart، ShutDown و LogOff در کامپیوتر، در سی شارپبرنامه تغییر وضعیت سیستم به حالت Sleep، در سی شارپبرنامه باز كردن نوت پد، در سی شارپبرنامه باز و بسته كردن درایو، در سی شارپبرنامه بازی تیک تک، در سی شارپبرنامه نمایش پرچم ایران به صورت متحرک، در سی شارپبرنامه تایمر، در سی شارپبرنامه حاصل جمع دو عدد، در سی شارپبرنامه چرخاندن تصویر، در سی شارپبرنامه جدول اطلاعات، در سی شارپبرنامه ایجاد صفحه نوشتن متن، در سی شارپتحقیق برآورد هزینه تأسیس گلخانه به همراه لیست هزینه هاتحقیق مراحل ساخت یک ساختمانبرنامه نمایش زمان روشن بودن سیستم، در سی شارپبرنامه نمایش تعداد ارقام زوج و فرد یک عدد، در سی شارپبرنامه نمایش مثلث پر از ستاره، در سی شارپمجموعه کامل جزوات مکانیک مخصوص کارشناسی ارشد با قیمت استثناییپاورپوینت نظام نامه ایمنی در پروژه های صنعتیبرنامه دفترچه تلفن، در سی شارپ