کاملترین فایل(پروپوزال رشته مدیریت تشکيلات و روش‌ها)

پروپوزال رشته مدیریت تشکيلات و روش‌ها|39024236|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پروپوزال رشته مدیریت تشکيلات و روش‌هاآماده دریافت می باشد .

پروپوزال مدیریت تشکيلات و روش‌ها
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )
این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته مدیریت تشکيلات و روش‌ها، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.


فهرست مطالب :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:

مقدمه
فرهنگ عبارت است از مجموعه‌اي از ارزش ها، باورها، درک و استنباط و شيوه‌هاي تفکر يا انديشيدن که اعضاي سازمان در آنها وجوه مشترک دارند و همان چيزي است که به عنوان يک پديده درست به اعضاي تازه وارد آموزش داده مي‌شود. آن نشان دهنده بخش نانوشته و محسوس سازمان است. هدف فرهنگ اين است که به اعضاي سازمان احساس هويت بدهد و در آنان نسبت به باورها و ارزش‌هاي باور نکردني تعهد ايجاد کند. ارزش‌هاي سنتي موجب تقويت و ثبات هر چه بيشتر سازمان مي‌گردند و باعث مي‌شوند تا افراد تازه وارد به علت وجودي فعاليت‌ها و رويدادهاي سازمان پي ببرند و آنها را درک کنند.(ال. دفت، 1381: 394)
در تعريفي ديگر فرهنگ سازماني به نظامي از معاني مشترک اطلاق مي‌شود که اعضاي يک سازمان بدان‌ها باور دارند و اين سازمان را از سازمان‌هاي ديگر متمايز مي‌سازد. اين نظام معاني مشترک، در وارسي دقيق‌تر، مجموعه‌اي از ويژگي‌هاي عمده‌اي است که سازمان براي آن‌ها ارزش قائل است. تحقيقات بيانگر آنند که در مجموع، هفت ويژگي اصلي جوهره فرهنگ يک سازمان را به نمايش مي‌گذارند. (استيفن، رابينز، رفتار سازماني، 424:1389)
فرهنگ سازماني در دو سطح سازمان وجود دارد. در سطح بالايي پديده‌هاي قابل رويت وجود دارند که شامل شيوه رفتار افراد، نوع لباس پوشيدن، نشانه‌ها و علائم، جشن‌ها و داستان‌هايي مي‌گردد که اعضاي سازمان آنها را رعايت مي‌نمايند. اين پديده‌ها نشانه‌هايي هستند مبتني بر ارزش‌هاي ژرفي که در اعماق افکار اعضاي سازمان وجود دارند. ارزش‌هاي اصولي يا زيربنايي باورها و فرآيندهاي انديشيدن فرهنگ حقيقي را بوجود مي‌آورند. ويژگي‌هاي فرهنگي به روش‌هاي گوناگون متجلي مي‌گردند، ولي اصولاً دوره تکاملي مي‌پيمايند و سرانجام به صورت مجموعه‌اي از فعاليت‌هايي در مي‌آيند که در روابط اجتماعي رعايت مي‌شوند. براي تفسير فرهنگ مي‌توان از اين الگوها استفاده کرد. (ال. دفت ، 395:1385)
امروزه در سازمان‌ها حجم بسيار بالايي از اطلاعات و دانش وجود دارد به طوري كه در حال حاضر مديران توجه خاصي را به اين مساله معطوف داشته‌اند. به گونه‌اي که با استفاده و مديريت آن در سازمان‌ها مي‌توانند به کارايي و سودمندي بالايي در سازمان خود دست يابند. مديريت دانش يکي از اين چالش‌ها به شمار مي‌آيد. شيلا گورال معتقد است: مديريت دانش نيازمند اتخاذ ديدگاه کلي‌تري نسبت به اطلاعات است. در اين رابطه، نه تنها تلفيقي از اطلاعات داخلي و خارجي بلکه طراحي هماهنگ، کنترل و تقويت رسمي و غير رسمي اطلاعات مورد نظر است. علاوه بر آن، مديريت دانش به توجهي مدبرانه به دانسته‌هاي با ارزش و دانشي که موجب پيشرفت سازمان‌هاي اجرايي مي‌شود احتياج دارد. (الكين، 1381)...
توضیحات پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد می باشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش


مطالب دیگر:
📃دانلود پاورپوینت در باره ی اتوآنالايزر (Auto analyzer) 📃دانلود پاورپوینت در باره ی اختلالات مایع آمنیوتیک📃دانلود پاورپوینت در باره ی اخلاق در آموزش📃دانلود پاورپوینت در باره ی اخلاق مديريت 📃دانلود پاورپوینت در باره ی ارائه سيستم هاي يكپارچه وپيش ساخته نوين تصفيه فاضلاب دراجتماعات كوچك ومناطق روستايي📃دانلود پاورپوینت در باره ی ارزیابی پیشرفت زبانی دانش آموزان 📃لوگو برای فروشگاه کودک📃طرح لایه باز شجره نامه 📃الگوی خرگوش هویج دار📃گزارش کامل وجامع کارآموزی در اداره آب و فاضلاب📃پاورپوینت بیمارستان و فضاهای آن📃پاورپوینت عنصر خوانایی(نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)📃پاورپوینت شهر تاریخی بلقیس📃پاورپوینت مسکن پایدار( سکونت پایدار )📃پاورپوینت حمام حاج آقا تراب📃پاورپوینت سیستم های مکانیکی مرغداری📃پاورپوینت عملیات بنایی ساختمان📃قراردادهای عملیات ساختمانی📃پاورپوینت پلاستیک و کامپوزیت📃پاورپوینت میدان محلی📃پاورپوینت اخلاق مهندسی📃پاورپوینت قوانين و مقررات شهرسازی📃پاورپوینت میدان سن مارکو📃پاورپوینت فتوت نامه های معماری و تاثیر آن در معماری معاصر📃پاورپوینت ژئوتکستایل