کاملترین فایل(خیار درختی)

خیار درختی|41009168|ujy|کاملترین فایل|یو جِی
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان خیار درختیآماده دریافت می باشد .کشت بدون خاک شامل انواعی از روشهای غیر متعارف کاشت گیاهان است . مانند کشت آبی و کشت در ماسه و کشت در سنگریزه و کشت هوایی و کشت داخل لوله و ... کلمه هیدروپونیک برای اولین بار در آمریکا استفاده شد و مترادف با کشت بدون خاک است . ولی در آلمان و انگلیس کشت آب برای این روش نام گذاری می شود ...

کشت بدون خاک شامل انواعی از روشهای غیر متعارف کاشت گیاهان است . مانند کشت آبی و کشت در ماسه و کشت در سنگریزه و کشت هوایی و کشت داخل لوله و ... کلمه هیدروپونیک برای اولین بار در آمریکا استفاده شد و مترادف با کشت بدون خاک است . ولی در آلمان و انگلیس کشت آب برای این روش نام گذاری می شود .

روش کشت گیاهان بدون خاک از سالها قبل در فلسطین اشغالی استفاده می شده است در این منطقه به دلیل کمبود آب و خاک این روش جایگزین مناسبی برای زراعت روشهای متداول است .

هیدروپونیک در عمل به معنی کاشت گیاهان در آب و محلول غذایی بدون استفاده از خاک می باشد. کشت هیدروپونیک این امکان را به کشاورز می دهد که در زمان کوتاهتر با زحمت کمتر محصولی با راندمان بیشتر را کشت نماید.علم هیدروپونیک ثابت کرده است که برای رشد گیاهان به خاک احتیاجی نیست اما به عناصری که در خاک موجود است( مواد معدنی، موادآلی) احتیاج است. هر گیاهی را می توان به صورت هیدروپونیک کشت کرد ولی بعضی از آنها موفقیت بیشتری در این سیستم دارند. کشت هیدروپونیک برای میوه هایی با محصولات مقاوم از قبیل گوجه - خیار - فلفل - گیاهان برگی مثل کاهو - سبزی و گیاهانی که رشد سریعی دارند ایده آل است.


به طور کلی کشت بدون خاک از دو سیستم پیروی می کند :

سیستم باز

سیستم بستهانواع کشت های هیدروپونیک

کشت آبی یا مایع

کشت در سنگریزه

کشت در هوا

کشت در ورمی کولیت

کشت در پشم سنگ

کشت آبی

کشت در پلاستیک

کشت آبی یا مایع در کشت هیدروپونیک

کشت در سنگریزه در کشت هیدروپونیک

کشت در هوا روشی از روشهای کشت هیدروپونیک

کشت در ورمی کولیت در کشت هیدروپونیک
مطالب دیگر:
🔗دانلود تحقیق تاریخچه سلاح🔗مبانی نظری و پیشینه برنامه ریزی توریسم با تاکید بر توسعه پایدار🔗دانلود تحقیق سوسک کرم سفید ریشه🔗دانلود تحقیق شطرنج🔗دانلود آزمایش واکنشهای استخلافی نوکلئوفیلی شیمی آلی🔗مبانی نظری و پیشینه پایداری محله ای🔗مبانی نظری و پیشینه تاثیر احداث ساختمان های بلند مرتبه بر کاربری های شهری🔗مبانی نظری و پیشینه تاثیر خشکسالی بر توسعه پایدار🔗مبانی نظری و پیشینه تاثیر فرم کالبدی شهر بر کیفیت زندگی🔗مبانی نظری و پیشینه تاثیر وام های خوداشتغالی در ایجاد فرصت های شغلی در نواحی روستایی🔗مبانی نظری و پیشینه تاثیر سرمایه اجتماعی در توسعه پایدار شهری🔗مبانی نظری و پیشینه تبیین شاخص های تقسیمات محله ای🔗مبانی نظری و پیشینه تحلیل فضایی بلوارهای شهری🔗مبانی نظری و پیشینه تحلیل فضایی- مکانی فضای سبز شهری🔗مبانی نظری و پیشینه تحلیل فضایی ورودی شهرها🔗مبانی نظری و پیشینه تحلیل مکانی- فضایی کاربری های آموزشی شهری🔗مبانی نظری و پیشینه تحولات کالبدی و کارکردی مبادی ورودی شهری🔗مبانی نظری و پیشینه تغییرات کاربری اراضی شهری🔗مبانی نظری و پیشینه توانمندسازی و ساماندهی سكونتگاهای غیررسمی🔗پخش بار به روش گوس سایدل🔗پاورپوینت مفهوم فضا🔗نقشه فرهنگسرا🔗نقشه طراحی مرکز فرهنگی🔗زندگینامه هوشنگ سیحون🔗نمونه سوال امتحانات گواهی نامه رانندگی با 343 صفحه